Hakkımızda

Biz Kimiz?

Her şeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Oden Sigorta ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiçbir firmanın yapmadığı kadar araştırma gerçekleştiriyor, kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Çalışmalarımız kapsamında sürekli olarak işimizin geliştirilmesini sağlıyor, bu sayede müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayacak hizmetler sunuyoruz.
“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Araştırma & Analiz

Alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mükemmel Kalite

Amacımız alanımızda en iyi hizmeti vermek.

Cebinizin Dostu

İhtiyacınıza ve cebinize en uygun kaliteyi yakalıyoruz.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç sigorta sorgulaması için araç sahibinin e-devlet hesabına girilmelidir. Ardından SBM trafik poliçe sorgulama sayfasına gidilmeli ve aracın plakası girilmelidir. Açılan sayfadan trafik sigortası ile ilgili bilgilere ulaşmak mümkündür.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu, trafiğe çıkacak her araç için trafik sigortasını zorunlu kılmıştır. Devlet tarafından yaptırılması zorunlu kılınan bu sigorta türü, yasalarla desteklendiği için yaptırılmaması durumunda cezai işlemler uygulanır.

Karayolları Trafik Kanununun 2918 sayılı kanununa göre trafiğe çıkan her aracın trafik sigortası yaptırması zorunludur. Aracın tipi, kullanım şekli, yaşı fark etmeksizin trafikte kullanılabilmesi için bu sigorta türünü yaptırmaya tabi tutulur.

Trafik sigortası hasar ihbarı süresi, kazanın gerçekleştiği tarihten itibaren en geç 5 iş günüdür. Eğer sigorta sahibi bu süre içinde hasar bildiriminde bulunmazsa, sigorta şirketi ödeme yapma yükümlülüğüne sahip değildir.

Zorunlu trafik sigortası fiyatı belirlenirken göz önünde bulundurulan uygulamaya hasarsızlık indirimi adı verilir. Bu uygulama esasında, sigorta sahiplerinin hasar geçmişleri incelenir ve inceleme sonucu sigortalılar, 7 basamaktan birinde yer alır. Basamak sayısı yükseldikçe, indirim oranı da artar.

Kaza sonucu karşı tarafın aracında meydana gelen değer kaybı, sigorta eksperlerinin tespiti sonucu sigorta şirketi tarafından karşılanır. Kazada kusuru olmayan tarafın aracında meydana gelen değer kayıpları için vatandaşlar sigorta şirketine başvurabilir ve değer kaybını tazmin edebilir.

Her şeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

İletişim

Adresimiz

Copyright 2022 Venio Agency